Deneyim

Yılların Tecrübesi ve Deneyimi

Profesyonel Ekip

Teknik Ekip ve Ofis Personelimiz

Güven & Kalite

Üstün Kalite, %100 Müşteri Memnuniyeti

Öztürk Havuzculuk olarak 2012 yılından beri kurumsal anlamda faaliyet göstermekteyiz. İzmir Havuzculuk denince akla ilk gelen firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanında kalitemizden ödün vermeden yılların tecrübesi ile gerek yurt içi gerek yurt dışında faaliyet göstermekteyiz.

 

Tecrübeli ekibimiz ve ofis personelimiz ile beraber büyük projelerin üstesinden rahatlık ile gelebiliyoruz. Bünyemizde bulunan personel gerekli eğitimlerden geçmiş ve havuzculuk alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Tasarım ve aylık bakım onarım gibi hizmetlerimizin yanısıra havuz ekipmanları ve kimyasalları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

İzmir Havuzculuk yılların verdiği kalite, güven, başarı ve emek sayesinde ileri teknolojiyi kullanabilme kabiliyetine erişmiştir. Yaptığımız AR-GE sayesinde üstün kaliteyi yakalamış ve hizmet alan müşterilerimize %100 memnuniyet sunmuş bulunmaktayız. Bu başarının sadece bizim değil hizmet alan tüm müşterilerin de olduğunu belirtmek isteriz.